Читайте також
 Я нашел кто поможет тушенка цена недорого.
Home Коментарі Британці підсіли на електронне чтиво

Британці підсіли на електронне чтиво

Британці підсіли на електронне чтивоКомпанія Amazon, яка випускає пристрої для читання Kindle, повідомила, що у Великобританії продає 114 електронних книг на кожну сотню паперових, пише telegraph.co.uk.

Тенденція, у відповідності з якою з продажу електронні книги випереджають паперові, виявляється на американському ринку вже два роки. Тепер вона дійшла і до ринку Великобританії.

Віце-президент Kindle по Європі Йоріт Ван Мелен сказав із цього приводу: "Читачі у Великобританії тепер вибирають електронні книги навіть частіше, ніж друкарські, хоча наш бізнес з продажу друкарських книг продовжує рости. Ми досягли цієї відмітки в США менше ніж за чотири роки після початку продажів Kindle, так що досягнення у Великобританії дуже значуще і воно показує, як читачі приймають новинку".

Amazon почала продажі Kindle у Великобританії в 2010 році. Пристрій для читання електронних книг став популярним у жінок і у чоловіків, найчастіше його підносять як подарунок до Різдва.

Весною 2011 року Amazon розповсюдив інформацію, що продає більше Kindle-книг, ніж друкарських видань. Навесні минулого року Amazon продавав 105 книг Kindle на кожні 100 друкарських книг в м'якій обкладинці і в твердій палітурці. Це включало друкарські книги без електронного видання і виключало безкоштовні видання Kindle.

Amazon Kindle — програмно-апаратна платформа для читання електронних книг, розроблена компанією Lab126 (належить компанії Amazon.com).