Home Коментарі Британці підсіли на електронне чтиво

Британці підсіли на електронне чтиво

Британці підсіли на електронне чтивоКомпанія Amazon, яка випускає пристрої для читання Kindle, повідомила, що у Великобританії продає 114 електронних книг на кожну сотню паперових, пише telegraph.co.uk.

Тенденція, у відповідності з якою з продажу електронні книги випереджають паперові, виявляється на американському ринку вже два роки. Тепер вона дійшла і до ринку Великобританії.

Віце-президент Kindle по Європі Йоріт Ван Мелен сказав із цього приводу: "Читачі у Великобританії тепер вибирають електронні книги навіть частіше, ніж друкарські, хоча наш бізнес з продажу друкарських книг продовжує рости. Ми досягли цієї відмітки в США менше ніж за чотири роки після початку продажів Kindle, так що досягнення у Великобританії дуже значуще і воно показує, як читачі приймають новинку".

Amazon почала продажі Kindle у Великобританії в 2010 році. Пристрій для читання електронних книг став популярним у жінок і у чоловіків, найчастіше його підносять як подарунок до Різдва.

Весною 2011 року Amazon розповсюдив інформацію, що продає більше Kindle-книг, ніж друкарських видань. Навесні минулого року Amazon продавав 105 книг Kindle на кожні 100 друкарських книг в м'якій обкладинці і в твердій палітурці. Це включало друкарські книги без електронного видання і виключало безкоштовні видання Kindle.

Amazon Kindle — програмно-апаратна платформа для читання електронних книг, розроблена компанією Lab126 (належить компанії Amazon.com).