Home Коментарі Кількість онлайн-підписчиків Financial Times перевищила кількість підписчиків друкарської версії

Кількість онлайн-підписчиків Financial Times перевищила кількість підписчиків друкарської версії

Кількість онлайн-підписчиків Financial Times перевищила кількість підписчиків друкарської версіїУ першому півріччі 2012 року кількість онлайн-підписчиків газети Financial Times виросла на 31 процент в порівнянні з аналогічним показником минулого року і перевищила 300 тис користувачів, повідомляє видавець газети.

При цьому кількість підписчиків друкарської версії склала менше 299 тис. Таким чином загальна кількість платних підписчиків складає 599 тис.

Число зареєстрованих на сайті користувачів виросло на 29 відсотків і досягло 4,8 млн. (2,7 млн. користуються додатком для мобільних пристроїв).

При цьому загальна кількість підписчиків виросла в порівнянні з аналогічним періодом 2011 на два відсотки.

Середня щоденна аудиторія видання складає майже 2,1 млн. чоловік. Мобільні пристрої забезпечують 25 відсотків трафіку.

Виручка від продажів в першому півріччі 2012 в порівнянні з першим півріччям 2011 (203 млн.) виросла на шість відсотків і досягла 216 млн. фунтів.

При цьому виручка від реклами знизилася.

У червні 2011 року видання пішло з App Store і запустило власний додаток для iРad, щоб не ділитися прибутком з Apple. "Мені не потрібен Apple, щоб сказати всьому світу: ось газета Financial Times. Нам вже 120 років", - заявив Роб Грімшоу, управляючий директор Financial Times. Він додав, що додатки в iTunes, на його думку, не призначені для видавців, оскільки не приносять нормальної виручки. "Я не впевнений, що це все не накриється".