Home Коментарі Рекламна виручка журналів у всьому світі знижується

Рекламна виручка журналів у всьому світі знижується

Рекламна виручка журналів у всьому світі знижуєтьсяУ першому кварталі 2012 року рекламна виручка, яку одержали журнали у всьому світі, знизилася, за даними компанії Nielsen на 1,4 відсотка в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє медіапортал meedia.

При цьому інші види медіа (зокрема газети) показали позитивні результати, перш за все, в Південній Америці і в Азії. Найбільше додав як рекламний носій Інтернет, зростання склало 12,1 відсотків.

Огляд виручки по окремих регіонах показує істотну різницю: якщо в Америці і Європі друкарські медіа заробили рекламних грошей менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, то виручка друкарських ЗМІ в Південній Америці і Африці росте. Правда, в цих регіонах  майже у всіх сегментах медіа виявлене істотніше зростання, ніж в Північній Америці і Європі.

За даними Nielsen, Інтернет заробив на рекламі більше грошей, ніж за аналогічний період минулого року. Виручка в Азії виросла на 4,4 відсотки, в Європі на 12,1 відсотків, в Південній Америці на 31,8 відсотоки, а в Африці на 35,2. В Африці відмічений справжній бум електронних медіа - виручка ТБ виросла на 33,8 відсотка, радіо на 21,1 відсоток.

Виручка Інтернету у всьому світі виросла на 12,1 відсотків, в порівнянні з аналогічним перідом минулого року, радіо на 7,9 відсотків, зовнішньої реклами на 6,4, реклами в кіно на 4,1, в газетах на 3,1, на телебаченні на 2,8 відсотка. Виручка журналів знизилася на 1,4 відсоток.