Home Коментарі Вийшов останній "паперовий" номер журналу "Папарацці"

Вийшов останній "паперовий" номер журналу "Папарацці"

Вийшов останній "паперовий" номер журналу "Папарацці"Видання відмовилося від друкарської версії по економічних міркуваннях. Незабаром буде запущена електронна версія журналу.

"Щороку, а то і двічі в рік, друкарні підвищують ціни на свої послуги, ціна на папір теж росте. З переходом на електронну версію витрати серйозно скорочуються!" - заявив Роман Козак, головний редактор "Папарацці".

"У мене дві новини: одна - погана. Друга ж, як і слід було чекати, хороша, - звернувся головний редактор видання до читачів в останньому паперовому випуску. - Почну з поганої: перед вами - останній друкарський номер журналу «Папарацці». Ну, і відразу про хороша: вже через декілька днів ми представимо вам нову електронну версію журналу про зірки, який (ми дуже на це сподіваємося!) вам, напевно, сподобається. Тому не варто розцінювати цей екземпляр журналу, як прощальний. Ми не прощаємося з вами, а говоримо: «до швидкої зустрічі!» Ну, і ви, як і раніше, зможете бути в курсі всіх цікавих новин з життя зірок, відвідавши наш сайт".