Home Коментарі Главред газети "Маркер": цитованість могла бути і вище, якби не "злодії"

Главред газети "Маркер": цитованість могла бути і вище, якби не "злодії"

Главред газети "Маркер": цитованість могла бути і вище, якби не "злодії"Ділова газета "Маркер" буквально злетіла в рейтингу найбільш цитованих Інтернет-ресурсів за березень 2012 року. Відповідний рейтинг опублікувала "Медіалогія". Головний редактор "Маркера" Олександр Потапов прокоментував, з чим пов'язано переміщення "Маркера" на десяте місце в рейтингу.

У ТОП-30 найбільш цитованих Інтернет-ресурсів два рекордсмени - по зльоту і падінню. На цілих 10 пунктів піднявся "Маркер", Echo.msk.ru же втратило 11. При цьому ресурс Lifenews.ru, який входить в один з "Маркером" холдинг, залишився на колишньому третьому місці.

Олександр Потапов, головний редактор ділової газети "Маркер", говорить, що методична робота по пошуку ексклюзивів приносить свої плоди, навіть не дивлячись на те, що колеги не завжди посилаються на "Маркер" як першоджерело.

- У березні у нас вийшов вдалий інтерактив: "Діти олігархів". По-друге, вдало відпрацювали практично всі відділи редакції. У кожного були матеріали, які активно цитували різні Інтернет-ресурси. Так, по темі медіа ми опублікували інтерв'ю Сергія Лаврухіна, виконавчого директора групи "ОНЕКСІМ", про ситуацію і кадрові перестановки в "Снобі", а також інтерв'ю Юрія Федутінова, гендиректора "Відлуння Москви", про конфлікт в "медіа" Газпрому. У відділу хайтека також було декілька бомб: "Wikipedia погодилася прийняти $1 млн. Павла Дурова" і Володимир Путін готується вести Twitter і Facebook.

За словами Потапова, цитували також матеріали на банківську тему. Розійшлися по інших ресурсах матеріали про Батуріну (Олена Батуріна відкликає позов про стягнення 800 млн. рублів з екс-префекта Юрія Хардікова) і дружину Усманова (Дружина Алішера Усманова займеться рієлторським бізнесом).

Главред "Маркера" також відзначає, що цитованість могла бути і вище, якби не "злодії":

- Новинні агентства прагнуть "Маркер" (і не тільки нас) не цитувати, а просто переписують новину. Після виходу матеріалів на РІА Новини або Інтерфаксі, велика частина посилань йде на вже на них. До цього ми вже звикли, але, як бачимо, навіть не дивлячись на це, цитованість росте хорошими темпами.