Home Коментарі Сертифікація видань – це довгострокові інвестиції

Сертифікація видань – це довгострокові інвестиції

Сертифікація видань – це довгострокові інвестиціїМарк Фішер, генеральний директор видавництва Bauer Media, дав інтерв'ю журналу «Новини ЗМІ», в якому розповів, чим видавничий будинок не влаштовувала Національна тиражна служба і як Bauer Media зважився відкривати дані про продані тиражі, що поки для російського ринку є новинкою.

1 березня 2012 року видавництво Bauer Media підписало договір про сертифікацію тиражів журналів в Бюро тиражного аудиту АВС. На першому етапі будуть сертифіковані журнали «Все для жінки» і «Жіноча магія», далі - сертифікацію і тиражний аудит пройдуть журнали «Планета жінки» і «Чисто по-жіночому».

"Починаючи сертифікацію, ми в першу чергу хочемо продемонструвати рекламодавцям, що наші видання мають справжні тиражі і сильну дистрибуцію. Журнали «Все для жінки», «Жіноча магія», «Планета жінки» і «Чисто по-жіночому», які першими пройдуть аудит, поки програють ряду конкурентів по середній аудиторії номера, маючи порівнянний, а то і більший тираж. Ми хочемо показати клієнтам іншу статистику", - сказав гендиректор Bauer Media "Новинам ЗМІ". - Ми відкриваємо і друкарські, і такі, що продаються показники. Рекламодавці йдуть іноді від преси в інші медіа, кажучи, що вона непрозора. Ми готові забезпечити прозорість. Далі право рекламодавця – почути нас чи ні.

Раніше видавництво сертифікувало тиражі в Національній тиражній службі. "...Спочатку було враження, що вони стануть ресурсом для аудиту тиражів, - згадує Марк Фішер. - Але незабаром стало очевидно, що НТС переслідували тільки мету отримання з видавців грошей. Ринок не одержував від них послуг, яких потребував. Тому ми достатньо швидко вийшли з цієї історії. Що стосується АВС, то вже на стадії узгодження контракту ми надавали їм інформацію, про яку ніхто з НТС нас жодного разу не запитав".

Керівник Bauer Media підкреслив, що "сертифікація видань – це довгострокові інвестиції". В майбутньому при плануванні рекламних кампаній рекламодавці використовуватимуть одночасно дані як досліджень аудиторії, так і аудиту тиражів, розраховує Фішер. Зараз єдиний доступний для рекламодавців засіб – дані TNS.