Home Коментарі Телеведучий НТВ поставив умову свого виходу в ефір

Телеведучий НТВ поставив умову свого виходу в ефір

Олексій Півоваров. Фото з сайту телеканалу НТВЖурналіст телеканалу НТВ Олексій Півоваров відмовився вести вечірній новинний ефір у суботу, 10 грудня, якщо в ньому не висвітлюватися акція протесту опозиції на Болотяній площі в Москві, повідомляє Ъ-Online.
За даними видання, інформаційна політика каналу не припускає висвітлення цього заходу в новинному випуску в 19:00 за московським часом, вести який повинен Півоваров.

У блозі в LiveJournal одного з організаторів акції протесту - представника ініціативної групи "За чесні вибори" Григорія Пєтухова розміщений фрагмент аудозапису розмови із Півоваровим. В ході розмови журналіст НТВ на пропозицію, зробити "нормальний новинний сюжет" про акцію на Болотяній площі, відповідає, що "цього обіцяти не може". При цьому Півоваров повідомляє, що знімальна група НТВ на Болотяній площі вдень у суботу працювати буде.

10 грудня на Болотяній площі в Москві повинна пройти санкціонована акція опозиції "За чесні вибори". Власті міста дали дозвіл на проведення мітингу з 14:00 до 18:00 з числом учасників до 30 тисяч чоловік. При цьому представники мерії Москви заявили, що за їх розрахунками мітинг збере не більше 8-10 тисяч учасників, повідомляє РІА Новини.

Акції "За чесні вибори" 10 грудня планується провести і в інших містах Росії. Так, в Санкт-Петербурзі організаторам вдалося домовитися з властями міста про проведення мітингу на Піонерській площі - з 15:30. Санкціоновані акції опозиції також планується провести у Владивостоку, Новосибірську, Іркутську, Томську, Кемерово, Сиктивкарі, Чебоксарах, Ульяновську, Іжевську, Пензі, Петрозаводську, Мурманську, Пскові, Володимирі, Воронежі і Калінінграді. Санкціонована властями акція протесту опозиції пройде і у Волгограді, повідомляють місцеві ЗМІ.

У Хабаровську, Красноярську, Улан-Уде, Читі, Барнаулі, Омську, Новокузнецьку, Челябінську, Казані, Саратові, Кірові, Нижньому Новгороді, Архангельську, Новгороді, Білгороді, Брянську, Астрахані, Краснодарі і Сочі, повідомляє РІА Новини, організаторам акцій протесту не вдалося одержати дозвіл від властей, проте вони також мають намір провести мітинги.