Home Коментарі Fох News переплутав московські протести з погромами у Греції

Fох News переплутав московські протести з погромами у Греції

Скріншот з сайту foxnews.comАмериканський телеканал Fox News включив в сюжет про протести в Москві і Петербурзі відеозапис з безладами в Греції. Ролик можна знайти на сайті телеканалу.

На відеозаписі, який також з'явився на YouTube, видно численні пожежі, розбиті вікна і люди, що кидають пляшки із запальною сумішшю в поліцію. Крім того, на одному із кадрів помітна вітрина з написом на грецькому. На відео також видно пальми, і те, що люди одягнені в літній одяг. Як стверджує телеканал Russia Today, оригінальне відео було взято із зйомки протестів в Афінах, зробленої 6 грудня агентством Associated Press.

Вслід за кадрами з Греції Fox News показав уривки з інтерв'ю з реальними учасниками мітингів у Москві і кадри з Площі революції, де проходили мітинги проурядових організацій "Молода гвардія" і "Наші". Крім того, Fox News показав частину одного з любительських роликів з порушеннями на виборах в Держдуму.

Не дивлячись на те, що на помилку у відеосюжеті звернули увагу як ЗМІ, так і блогери, телеканал Fox News поки ніяк не прокоментував ситуацію.

Схожий випадок відбувся рік тому з телеканалом CNN. У сюжеті про мітинги, організовані на Далекому Сході у зв'язку з відміною часових поясів 11 грудня 2010 року, телеканал показав кадри з безладів на Манежній площі. На думку ведучих телеканалу, на задимлених кадрах (учасники безладів на Манежній запалювали файєри) люди кричали "Поверніть нам наш час!". Пізніше телеканал зняв сюжет з ефіру і вибачився за свою помилку.