Home Коментарі На німецьких телеканалах приглушать рекламу

На німецьких телеканалах приглушать рекламу

Офіс ARD. Фото з сайту boyermetal.comПриватні німецькі телеканали вслід за державними погодилися понизити рівень гучності рекламних роликів, повідомляє Handelsblatt.

За даними видання, відповідної угоди було досягнуто в ході переговорів державної телерадіовіщальної корпорації ARD з асоціацією приватних телекомпаній (VPRT), в яку серед інших входить найбільша приватна медійная група ProSiebenSat.1.
Спочатку приватні телекомпанії не хотіли йти на поступки державі, боячись відлякати крупних рекламодавців. Крім того, медійні компанії не влаштовувало те, що їм доведеться випускати рекламні ролики з декількома рівнями звуку, оскільки деякі канали віщають і за межами ФРН, де подібні заборони не діють.

Як відзначили представники ARD, рішення зробити рекламу тихіше було прийнято виключно для блага телеглядачів, незадоволених різкою зміною рівня звуку на телевізорі. За інформацією Handelsblatt, реклама на приватних каналах стане тихіше з серпня 2012 року. Державні німецькі канали за новими правилами працюють ще з листопада 2010 року.