Home Коментарі Оглядач "Коммерсант FM" порадив телевізійникам викинути свої "Тефі"

Оглядач "Коммерсант FM" порадив телевізійникам викинути свої "Тефі"

Станіслав Кучер. Фото з сайту газети "Коммерсант'"Політичний оглядач радіостанції "Коммерсант' FM" Станіслав Кучер виступив із зверненням до співробітників новинних служб федеральних телеканалів, в якому звинуватив телевізійників в непрофесіоналізмі і порадив їм "викинути всі "Тефі"", одержані за "кращі інформаційні програми". Текст звернення опублікований в ніч на середу, 7 грудня, на сайті газети "Коммерсант'".
Кучер звинуватив федеральні телеканали в тому, що вони замовчували протестний мітинг, що пройшов в Москві 6 грудня, і затримання його учасників. "Коли в центрі двох столиць нашої з вами поки загальної Батьківщини вперше за десять років виходять тисячі людей, щоб виразити відношення до виборів, про які у вашому ефірі віщає президент, а ви про це – ні слова, це непрофесійно", - заявив політоглядач, додавши, що телевізійники приховують "від мільйонів людей інформацію, здатну, як мінімум, вплинути на їх настрій" і тим самим ганьблять "і себе, і професію".

На завершення свого звернення Кучер порадив колегам з телебачення прочитати книгу американського письменника Роберта Сильвестра "Друга найдавніша професія" і спробувати "знову відчути себе професіоналом і просто гідною людиною, а не маріонеткою".