Home Коментарі Перезапуском журналу "Зміна" займеться колишній главред Men's Health

Перезапуском журналу "Зміна" займеться колишній главред Men's Health

Скріншот сайту журналу "Зміна"Колишній головний редактор журналу Men's Health Олексій Яблоков призначений шеф-редактором журналу "Зміна". Як розповів Яблоков в інтерв'ю інтернет-виданню "Слон.Ру", він має намір частково переформатувати "Зміну" і переорієнтовувати її на іншу аудиторію. При цьому особливого бюджету на "перезапуск" журналу не виділено. За словами Яблокова, ядром аудиторії нової "Зміни" стануть "думаючі, внутрішньо вільні, читаючі" люди у віці від 21 до 35 років з "аномально широким спектром інтересів". Свій журнал шеф-редактор бачить як "організоване підпілля" для таких людей і "спробу сховатися від лавини зайвої інформації".

На 1 квітня заплановано відкриття сайту "Зміни", на який, як обіцяє Яблоков, буде викладений весь архів журналу з 1924 року в PDF-форматі з можливістю вільного викачування. Крім того, на сайті буде особлива стрічка новин "з найнесподіваніших місць".

Чи буде Яблоков продовжувати свою колонку під назвою "Медіасередовище" на OpenSpace.Ru, він не уточнив.

Олексій Яблоков відомий не тільки як журналіст, але і як персонаж популярного блогу glavred, в якому сатирично висвітлюються в основному події з життя російського журналістського співтовариства. Сам Яблоков заявив "Слону": "Я б не сказав, що це мій ЖЖ. За цим проектом стоїть велика кількість людей".