Home Коментарі

Коментарі

Об'єми мобільної онлайн-реклами в США за рік подвоїлися

Об'єми мобільної онлайн-реклами в США за рік подвоїлисяОб'єм інтернет-реклами в США в першому півріччі 2012 року склав $17 млрд. За даними американського інтерактивного бюро реклами, це на 14 відсотків більше, ніж в першому півріччі 2011. Проте темпи зростання онлайн-реклами знизилися. У першому півріччі 2011 темп зростання склав 23 відсотки.

В бюро впевнені, що причина ослаблення темпів зростання пов'язана з макроекономічною ситуацією. У 2010 році економіка США була ослаблена, тому зростання виглядало дуже сильним.

Читати більше...

 

Зарплатова нерівність в Америці зберігається

Зарплатова нерівність в Америці зберігаєтьсяГоловні редактори жінки в американських виданнях заробляють на 15 тис доларів в рік менше, ніж їх колеги чоловіка. Такі дані містяться в дослідженні, яке провів журнал Folio весною 2012 року. Дані 2011 ріку не сильно відрізняються від даних за 2012.

Головний редактор чоловік заробляє 100,8 тис доларів, тоді як головний редактор жінка 85,1 тис.

Читати більше...

 

Приклад New York Times заразливий

Приклад New York Times заразливийДоступ до сайтів німецьких газет Die Welt і Bild скоро стане платним. "До сайту Die Welt доступ стане платним вже цього року, а до сайту таблоїду Bild - в наступному", - сказав голова правління видавничої компанії Axel Springer Андреас Віле на інтернет-конференції, що проходить в Кельні. Про це повідомляє internetworld.de

Читати більше...

 

Британці підсіли на електронне чтиво

Британці підсіли на електронне чтивоКомпанія Amazon, яка випускає пристрої для читання Kindle, повідомила, що у Великобританії продає 114 електронних книг на кожну сотню паперових, пише telegraph.co.uk.

Тенденція, у відповідності з якою з продажу електронні книги випереджають паперові, виявляється на американському ринку вже два роки. Тепер вона дійшла і до ринку Великобританії.

Читати більше...

 

Кількість онлайн-підписчиків Financial Times перевищила кількість підписчиків друкарської версії

Кількість онлайн-підписчиків Financial Times перевищила кількість підписчиків друкарської версіїУ першому півріччі 2012 року кількість онлайн-підписчиків газети Financial Times виросла на 31 процент в порівнянні з аналогічним показником минулого року і перевищила 300 тис користувачів, повідомляє видавець газети.

При цьому кількість підписчиків друкарської версії склала менше 299 тис. Таким чином загальна кількість платних підписчиків складає 599 тис.

Читати більше...

 
По темі...