Home Статті Американський Newsweek йде в глянець?

Американський Newsweek йде в глянець?

Американський журнал Newsweek буде перезапущений 7 березняТижневик, який перезапустять на початку березня, стане товщий.

Американський журнал Newsweek буде перезапущений 7 березня, повідомляють американські ЗМІ. Джерела, які бачили прототип, описують його як такого, що нагадує Newsweek тільки назвою. Видання товще і більш глянсове. У ньому багато фотографій і повітря. Воно влючає в себе бренд the Daily Beast і новий розділ, який називається NewsBeast. Рекламодавцям повідомлялося, що на останній сторінці розміщуватимуться колонки відомих людей, які обговорюють професійні промахи. "Його енергетика і зовнішній вигляд більш стильні", - сказав the New York Times директор рекламного агентства Group M Джордж Янсон (George Janson).

Зарплата Тіни Браун (Tina Brown), головного редактора об'єднаної редакції американського тижневика Newsweek і порталу the Daily Beast, складе $700 тис в рік. Для такого редактора як Браун це не така вже велика сума, відзначає the New York Times. Тіна Браун - відома в світі медіа-персона, вона очолювала журнали The New Yorker, Vanity Fair, автор біографії принцеси Діани.

Об'єднання Newsweek з інтернет-порталом думок The Daily Beast відбулося в листопаді 2010 року.

Мільярдер Сідней Харман (Sidney Harman), який придбав у серпні 2010 року тижневик  інвестує у видання, за відомостями the New York Times, $40 млн. за три роки.

Річна виручка журналу складає близько $100 млн., збитки - близько $10 млн.