Home Статті Мільярдер покине раду директорів the Washington Post Co.

Мільярдер покине раду директорів the Washington Post Co.

Воррен Баффет залишиться неформальним радником медіакомпаніїАмериканський інвестор і мільярдер Воррен Баффет (Warren Buffet) вийде зі складу ради директорів компанії the Washington Post Co., що видає однойменну газету, у травні 2011 року, коли закінчується термін його повноважень. Він не обиратиметься в раду на новий термін, повідомляє paidcontent.org. Баффет увійшов до ради директорів компанії у 1974 році і працював в ній впродовж 37 років (з перервою у 8 років), але його зв'язок з компанією не припиниться навіть після відходу. Голова ради директорів інвестфонду Berkshire Hathaway Баффет був одним з кращих радників Катаріни Грехем (Katharine Graham, видавця the Washington Post, сім'ї якої належить компанія), а зараз консультує її сина Дональда, голову Ради директорів і виконавчого директора the Washington Post Co.

Новина вмить обрушила акції компанії, хоча потім вони відіграли втрачені позиції. 80-річний Баффет вважається не тільки ключовою людиною в раді директорів компанії, його Berkshire Hathaway найбільший інституційний інвестор, якому належить майже 24% акцій медіакомпанії за станом на 30 вересня 2010, і його відхід міг сигналізувати про зміни. Але Баффет не володіє акціями безпосередньо.

Він переконаний прихильник газет - Berkshire Hathaway також володіє the Buffalo News - і одночасно жорсткий реаліст. У 2009 році на річних зборах свого фонду він сказав, що особисто не кинув би газети, але "ми не купуватимемо їх за будь-яку ціну. У них є здатність приносити нескінченні збитки". Баффет привітав диверсифікацію, влаштовану Грехемом.

Засідання ради директорів the Washington Post Co. відбулося у четвер.

У прес-релізі про Баффета, який співпав за часом з виходом іншого прес-релізу про збільшення виплачуваних акціонерам дивідендів і Грехем і Баффет підкреслюють, що консультації не припиняться після відходу Баффета зі складу ради директорів.