Home Статті The Dаily не потребує думок

The Dаily не потребує думок

The Dаily не потребує думокГазета для iPad The Dаily, яка входить до складу імперії Руперта Мердока News Corp, звільняє 50 співробітників (29% від числа всіх штатних співробітників видання). Цю інформацію підтверджує саме видання.

Як повідомляє adage.com, скорочення понизять витрати The Daily, але вони також піднімуть питання про долю редакції видання, чия відмітна "фішка" - платформа (газета робиться для iPad, iPhone і приладів на базі Android). Звільнення, зокрема, торкнуться розділів "Спорту" і "Думок", які давали виданню найбільш незначний трафік, хоча споживачі виявляли цікавість до обох розділів.

Спортивна тематика висвітлюватиметься за допомогою інших контент-провайдерів, наприклад Fox Sports, підрозділи в News Corp, а розділ "Думки" взагалі буде повністю закритий.

Тепер у виданні сподіваються продемонструвати, що розділи які залишаються, достатньо переконливі, щоб зберегти додаткових читачів. На початку червня редактор проекту Джесі Енжело сказав співробітникам, що у видання більше 100 тисяч читачів (що оплачують читання газети), ці ж цифри згадувалися шістьма місяцями раніше, коли газета почала виходити під планшетники на базі операційної системи Android.

"Ці важливі зміни дозволять газеті стати гнучкішою і сфокусуватися на елементах, які подобаються нашим читачам", - сказав із цього приводу Джесі Енжело. "На жаль, зміни вимушують нас ухвалити важкі рішення і попрощатися з деякими колегами, які наполегливо трудилися заради успіху the Daily".