Читайте також
 интернет магазин канцтоваров в Астане надежно
Home Статті Телеканал Альберта Гора виставлений на продаж

Телеканал Альберта Гора виставлений на продаж

Альберт Гор, кадр CNNАмериканський кабельний телеканал Current TV, що належить колишньому віце-президенту США Альберту Гору, виставлений на продаж. Про це пише The New York Post, відзначаючи, що офіційно процес ще не початий.

Як повідомив газету гендиректор телеканалу Джоель Хайатт (Joel Hyatt), до Current TV неодноразово зверталися медіакорпорації, зацікавлені в його придбанні, і зараз компанія вивчає їх пропозиції. Крім того, телеканал звернувся до інвестиційних банків.Current TV був запущений в серпні 2005 року і позиціонувався як новий інтерактивний телеканал для американської молоді. Повідомлялося, що значну частину матеріалів надаватимуть самі глядачі через інтернет, і лише половина ефірного часу буде відведена традиційним програмам. Пізніше телеканал змістив акцент на новинні і документальні передачі, а також ток-шоу.

В даний час Current TV охоплює 60 мільйонів домогосподарств в США і передає сигнал через супутник в інших країнах, зокрема у Великобританії і ЮАР. Хоча канал приносить незначний прибуток (у 2011 році, за даними NY Post, доходи від підписки складали близько 82 мільйонів доларів, а від реклами - близько 17 мільйонів), його рейтинги не високі. У 2008 році повідомлялося про значні скорочення штату Current TV.