Home Статті Кадри з пораненим Каддафі визнали доречними для британського телебачення

Кадри з пораненим Каддафі визнали доречними для британського телебачення

Кадр телеканалу ВВСВідеозапис з пораненим Муаммаром Каддафі, полоненим військами Національної перехідної ради Лівії, визнали доречним для трансляції по британському телебаченню, повідомляє The Guardian.

Відповідне рішення, у понеділок, 5 грудня, прийняв департамент телерадіомовлення Великобританії (Ofcom). Раніше зі скаргами на надмірну жорстокість і відвертість кадрів із скривавленим лівійським диктатором, знятих на камеру мобільного телефону незадовго до його смерті 20 жовтня, в редакції телеканалів і департамент телерадіомовлення звернулися декілька сотень британців.

Як відзначає The Guardian, 473 скарги на запис з Каддафі поступили в телекомпанію ВВС і ще понад сотня - безпосередньо в Ofcom. Крім ВВС запис з полоненим Каддафі в ефір пустили також канали Sky News, ITV News, Channel 4 News і "Аль-Джазіра".

Як пояснили представники департаменту телерадіомовлення, запис із скривавленим Каддафі демонструвався обмежену кількість часу, тому розслідування за численними скаргами вирішили не проводити.

Представник новинного відділу ВВС Мері Хокедей (Mary Hockaday) незабаром після скарг телеглядачів, що поступили в редакцію, пояснила, чому ВВС показав кадри з Каддафі. За словами Хокедей, кадри з пораненим диктатором, безумовно відверті і шокуючі, але завданням засобів масової інформації є об'єктивне освітлення подій, що відбулися. Хокедей також нагадала, що зображення з пораненим і убитим Каддафі супроводжувалися відповідними попередженнями для телеглядачів.

Як відзначає The Guardian, після вбивства Каддафі, його посмертні фотографії також з'явилися на передовицях провідних британських друкарських видань.