Home Статті

Статті

Хотите хорошую любовницу – звоните проститутке Киева

Секс с проституткойОбщеизвестный факт - нет лучше любовницы в Украине, чем опытная профессиональная проститутка города Киева.

Читати більше...

 

Существует множество историй, когда мужчина был влюблен в проститутку

Любовь с проституткойВ мировой литературе существует множество примеров, когда уважаемый и состоятельный, часто женатый, мужчина влюблялся в проститутку, в продажную женщину. Правда, редко эти романтические истории имели счастливую развязку.

Читати більше...

 

Телеканал Альберта Гора виставлений на продаж

Альберт Гор, кадр CNNАмериканський кабельний телеканал Current TV, що належить колишньому віце-президенту США Альберту Гору, виставлений на продаж. Про це пише The New York Post, відзначаючи, що офіційно процес ще не початий.

Як повідомив газету гендиректор телеканалу Джоель Хайатт (Joel Hyatt), до Current TV неодноразово зверталися медіакорпорації, зацікавлені в його придбанні, і зараз компанія вивчає їх пропозиції. Крім того, телеканал звернувся до інвестиційних банків.

Читати більше...

 

The New York Times продовжує глобальну експансію

The New York Times продовжує глобальну експансіюУ 2013 році американська газета The New York Times запустить онлайн-видання на португальській мові для читачів в Бразилії. Про це повідомляється на сайті видавничої компанії The New York Times.

На новому сайті публікуватимуться перевідні замітки і матеріали бразильських авторів.

Читати більше...

 

Контент сайтів Times і Sunday Times знайдеться в Google

Контент сайтів Times і Sunday Times знайдеться в GoogleЧерез два роки після того, як доступ до сайтів британських газет Times і Sunday Times став платним, їх видавець - компанія News International  ухвалила рішення зробити контент статей видань доступним для пошуку в Google.

Як повідомляє Guardian, компанія зробить можливою появу  в пошуковому запиті Google перших двох пропозицій з матеріалів з сайтів Times і Sunday Times.

Читати більше...

 
По темі...